Blog

2022 Yılı Mobilya Trendleri

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz eşyalarından biri olan mobilyalar şık ve estetik görünümleri ile adeta göz alıyor. Her yıl değişen istek ve ihtiyaçlara göre mobilyalarda da ciddi bir üretim aşaması söz konusu.

Kullanımı Kolay Olan Doğal Malzemelerden Yapılmış Mobilyalar Listenin En Başında

Genellikle iş stresinden, okul telaşından ,şehrin gürültüsünden , sınav yoğunluğundan kurtulup bir sıcak çay eşliğinde rahat koltuklarda soluğu almak son zamanlarda insanların en çok istediği durumlardan biridir. İşte tam da bu noktada tamamen doğal malzemelerden üretilip insan sağlığını riske atmayan maddeleri bünyesinde barındıran koltuklar sizin ihtiyaç ve isteklerinizi karşılamak üzere üretildi. Dolayısıyla işiniz stresli geçtiyse, okul telaşından kendinize vakit ayıramıyorsanız, sınav yorgunluğundan oldukça fazla daraldıysanız tek yapmanız gereken evinizin en güzle köşesine bu rahat koltukları konumlandırmanız.

2022 mobilya trendleri ne göz attığımızda kestane kahve ve çikolata tonları oldukça fazla tercih edilmekte. Eğer kahve tonlarına hakim bir mobilya tercihinde bulunacaksınız bizden size küçük ama önemli bir öneri duvar renginizi bej renginde deneyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra 2022 mobilya trendlerinde kahve tonlarına sahip mobilyaları bambu eşyalar, kütük tabureler ve hasır rattan sehpalar eşlik etmektedir

Özellikle son zamanlarda tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 vakaları evlerimizde daha fazla vakit geçirmemize zemin hazırlamıştır. Aslında evde kaldığımız zaman doğayı da eve getirmek küçük ama önemli dokunuşlar ile oldukça mümkün bir durumdur. Kahve ve çikolata renginin hakim olduğu oturma odanıza canlı bir görünüm kazandırabilen  imkanına sahip olduğunuzu özellikle belirtmek isteriz

Kahve tonlarına yeşil rengin her tonuna ev sahipliği yapan bitkiler eklendiği vakit doğa ile adeta iç içe olduğunuzu hissedeceksiniz. Evde bitki bulundurmanın faydaları ise saymakla bitmez. Özellikle stresi ve yoğunluğu azaltır. Konsantrasyonu, üretkenliği ve yaratıcı düşünmeyi arttırmaktadır.

Bunun yanı sıra evde bitki bulundurarak  iç mekanın havasını kolaylıkla temizleyebilme imkanına sahipsiniz.

Akıllı ve İşlevsel Mobilyalar Ön Planda

2022 yılı mobilya trendinde 2.sırada fonksiyonel mobilyalar karşımıza çıkıyor. Fonksiyonel mobilyalar hayatımızı kolaylaştırmak üzere tasarlanmaktadır. Hızla gelişen teknolojiden ilham alınarak üretilmektedir. Bu fonksiyonel akıllı mobilyalar sayesinde teknolojinin pratiksel özelliğini deneyimlemeye imkan sağlamaktasınız.

Akıllı çok fonksiyonel mobilyalar şaşırtıcı yenilikler ile 2022 yılında pek çok kişinin vazgeçilmez tercihleri arasında. Akıllı koltuklar ile tek bir tuşla tek bir dokunuşunuz ile ya da küçük bir hareketiniz  ile akıllı mobilyalarınızı sehpaya, dolaba hatta yatağa dönüştürebilme imkânına sahipsiniz. Evinize gelen en özel konuklarınızı rahat ve modern bir şekilde ağırlamak istiyorsanız mutlaka 2022 mobilya trendlerinin vazgeçilmez tercihleri arasında yerini alan akıllı, fonksiyonlu mobilyaları satın almanız gerekmektedir.

Siz yeni demlenmiş taze çaylarınızı yudumlarken akıllı ve işlevsel mobilyalarınız tek tuş ile taze demlenmiş sıcak çayınızı koyacağınız sehpaya dönüşsün.  Uykunuz mu geldi? Kendinizi çok mu yorgun hissediyorsunuz? Okul stresinden ,iş yoğunluğundan bir nebze olsun kaçmak mı istiyorsunuz? Akıllı ve işlevsel mobilyalar ile tek tuşla mobilyalarınızı yatağa dönüştürün. Bundan sonraki işlemde size  düşen iş bu yenilikçi, modern hizmetin  ve konforlu  mobilyanın tadını çıkarmak  olmaktadır.

Özellikle göz alıcı tasarımı, yenilikçi hizmeti ve uzun yıllar boyu dayanıklılığını sürdüren yapısı ile 2022 yılının mobilya trendi hiç şüphesiz doğal malzemelerden üretilmiş kullanışlı mobilyalar ve teknolojiye ayak uyduran yapıları ile adeta sihirbaz edasıyla tüm işlerinizi kolaylaştırabilen, tek tuş ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilen akıllı, işlevsel mobilyalar oldukça fazla gözde konumdadır.