bi’Furni, müşterilerine kaliteli ev ürünleri ulaştırmak amacıyla kurulmuştur. Vizyonu ve misyonu gereği her zaman gelişmek için çaba sarfetmektedir. Son teknoloji ile müşterilerine güvenilir ve hızlı hizmet sunmayı amaçlar. bi’Furni Teknoloji Hizmetleri bir e-ticaret sitesinden fazlası olmayı hedefler. bi’Furni aynı zamanda yaptığı yurt dışı satışları ile ülkesinin değerini artırmayı hedeflemektedir. Sizde bi’Furni ailesine katılabilirsiniz.

Vizyon

bi’Furni firması olarak; Teknoloji ve Yenilikleri takip ediyoruz. Eviniz için en kaliteli, modern ve şık ürünleri sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Yükselen ihracatımız ve ithalatımız ile hem İnegöl mobilyasını dünya ile buluşturmayı hem de ülke ekonomisine katkı sağlamak en büyük gayemiz. Yatırımlarımızı müşterilerimizin isteklerine göre yapıyor, birinci kalite alışveriş imkanı sunmayı amaçlıyoruz.

Misyon

bi’Furni Teknoloji Hizmetleri ve Mobilya firması olarak, Ar-Ge faaliyetlerimizi müşterilerimize en doğru alışverişi sunmak üzere sürdürüyoruz. Biz bunları yaparken çevre dostu olmayı imal etmiyoruz. Tasarım ödüllü ürünler ile dünya standartlarında ki ürünleri evinize en uygun fiyatlarla taşımayı kendimize gaye ediniyoruz.